Memphis Postat 23 september 2011 Postat 23 september 2011 Hej! Era jävla nötter! 😄 Var på after work. Eller "after plugg" kanske det heter. 😳 Lite dragen efter tre starka. Det var ett jävla tramsande medlemmar sinsemallan. Kan inte folk chilla lite?
SadamJR Postat 23 september 2011 Postat 23 september 2011 SadamJR, Olsberg har skickat dig en ny personlig konversation med titeln "Valle och du". Olsberg skrev: ====================================================================== Hej SadamJR. Jag ber om ursäkt för detta kortfattade mail, men på förekommen anledning när du och Valle börjar diskutera: Jag föreslår följande enkla regel. Märker någon av er att ni är på väg att svara på den andres inlägg, skriv i ett PM istället. Allvarligt. Detta kan vara mitt sista inlägg. Hoppas att chae inte tar alltför illa upp.
SadamJR Postat 23 september 2011 Postat 23 september 2011 Vadå? Vi gillar dig ändå. Overkill är min bästa vän.
CHAE Postat 23 september 2011 Postat 23 september 2011 Detta kan vara mitt sista inlägg. Hoppas att chae inte tar alltför illa upp. Hm. Om jag åsamkat dig något obehag så ber jag givetvis om ursäkt, Sadam. Självfallet. Återigen, jag anmälde aldrig vare sig ditt eller Valles inlägg. Däremot uppmärksammade jag ert gnabb i tråden innan det gick överstyr. Men om du väljer att lämna forumet efter det här så är det väl din grej. Jag har bett om ursäkt och nu kan jag inte göra så mycket mer.
CHAE Postat 23 september 2011 Postat 23 september 2011 CHAE.... Har du fika någe nyligt? 😕 Alldeles för länge sedan. Men jag ska nog ta mig en kopp nu och fortsätta med kompisens projekt 😑
Memphis Postat 23 september 2011 Postat 23 september 2011 Grahn, har du fått något svar från bryggeriet du sökte jobb hos= =)
Neosus Postat 23 september 2011 Postat 23 september 2011 Alldeles för länge sedan. Men jag ska nog ta mig en kopp nu och fortsätta med kompisens projekt 😑 okay! Gött! 😄😑 Grahn, har du fått något svar från bryggeriet du sökte jobb hos= =) Näe och lär aldrig höra nått om jag inte ringer dit.. som jag har tänkt göra snart. 😄
ironman Postat 23 september 2011 Postat 23 september 2011 Detta kan vara mitt sista inlägg. Hoppas att chae inte tar alltför illa upp. Det är ju tråkigt om du vill lämna. Men att anklaga din vän för att ha gjort något han inte säger sig ha gjort är väldigt lågt. Och nu skall han be om ursäkt för något han inte säger sig ha gjort? Det som skrevs i den tråden har du själv skrivit och ingen annan. Tycker det är lite konstigt att du nu skall spela offer också, att det skulle vara synd om dig för att du blivit varnad för något du själv gjort. Beter man sig på ett visst sätt i diskussioner får man fakriskt ha lite skin på näsan. Så deppa inte i hop
Memphis Postat 23 september 2011 Postat 23 september 2011 Näe och lär aldrig höra nått om jag inte ringer dit.. som jag har tänkt göra snart. 😄 Men ring för fan! 😄 Man måste ligga i och visa intresse, då sticker man ut och har större chans att få det.
Neosus Postat 23 september 2011 Postat 23 september 2011 Men ring för fan! 😄 Man måste ligga i och visa intresse, då sticker man ut och har större chans att få det. Mmmm Precis! 😄
Valle Postat 23 september 2011 Postat 23 september 2011 Osberg: "Hej SadamJR. Jag ber om ursäkt för detta kortfattade mail, men på förekommen anledning när du och Valle börjar diskutera: Jag föreslår följande enkla regel. Märker någon av er att ni är på väg att svara på den andres inlägg, skriv i ett PM istället. Allvarligt." Jag fick exakt samma meddelande! Om jag åsamkat dig något obehag så ber jag givetvis om ursäkt, Sadam. Självfallet. Återigen, jag anmälde aldrig vare sig ditt eller Valles inlägg. Däremot uppmärksammade jag ert gnabb i tråden innan det gick överstyr. Men om du väljer att lämna forumet efter det här så är det väl din grej. Jag har bett om ursäkt och nu kan jag inte göra så mycket mer. Ingen fara CHAE... Ärligt talat så var min tanke att du "kind of" hängde med på noterna när jag och fjollan "tjäbblade". Men det var som sagt helt oskyldigt. Jag vet det, SadamJR vet det. Men inte den som mådde så illa att h*n måste anmäla inlägget. Och inte Olsberg heller.
Overkill Postat 23 september 2011 Postat 23 september 2011 Detta kan vara mitt sista inlägg. Hoppas att chae inte tar alltför illa upp. Det hoppas jag inte. Är det inte en obetydlig sak att lämna skeppet för?
Overkill Postat 23 september 2011 Postat 23 september 2011 Det är säkert Sadam som är en av dom anonyma nu!
debatt Postat 23 september 2011 Trådstartare Postat 23 september 2011 Tråkig stämning det var här nu då.... 🙁
debatt Postat 23 september 2011 Trådstartare Postat 23 september 2011 Klart inte SadamJr ska lämna forumet.
debatt Postat 23 september 2011 Trådstartare Postat 23 september 2011 Kollar filmen White noise på TV3. När det inte är reklam vill säga...
Recommended Posts