pet Postat 21 juni 2009 Postat 21 juni 2009 Tänkte bara visa en rolig film när ChainOfEvents är i skogen och har lite kul och djar, det är ju ett annat nytt sätt att använda dj utrustning på. Vilket jag tror många kommer att följa här nu inom en snar framtid. ----> ---< Fråga gärna frågor om den här fimen eller vad som helst, har tråkigt här i skogen
Hellpig Postat 22 juni 2009 Postat 22 juni 2009 Ja, det är inte klokt va kul man kan ha med lite sprit. Var som helst! När som helst!
pet Postat 22 juni 2009 Trådstartare Postat 22 juni 2009 Är det du? 😛 jaa han med linnet är ju jag då 😛
slejnard Postat 22 juni 2009 Postat 22 juni 2009 jaa han med linnet är ju jag då 😛 Men inte hellpig va??? 😛 Skön video iaf! Min humor 😛
pet Postat 23 juni 2009 Trådstartare Postat 23 juni 2009 Men inte hellpig va??? 😛 Skön video iaf! Min humor 😛 nee de är bara jag o killarna på företaget, va bra att du tyckte den va kul då 😛
Hellpig Postat 23 juni 2009 Postat 23 juni 2009 Nej, det är inte jag... DJ:ande och dans är tyvärr inte en stor del av mitt liv, skulle man kunna säga.
nattvaktaren Postat 23 juni 2009 Postat 23 juni 2009 Jag har spelat med data och knarkat järnet i flera år, vad är grejen, skogen eller?
nattvaktaren Postat 23 juni 2009 Postat 23 juni 2009 Eller nu fattar jag, du menar att man inte behöver gäster på festen?
Linus Postat 23 juni 2009 Postat 23 juni 2009 det är ju ett annat nytt sätt att använda dj utrustning på. Vilket jag tror många kommer att följa här nu inom en snar framtid. Say again? 😲 Var är det nya sättet att använda dj-utrustning på? Förresten, definiera ordet skog. Jag ser bara en villavägg och en liten trädgård... kanske "skog" för den som aldrig varit bortom betongen?
pet Postat 23 juni 2009 Trådstartare Postat 23 juni 2009 Say again? 😄 Var är det nya sättet att använda dj-utrustning på? Förresten, definiera ordet skog. Jag ser bara en villavägg och en liten trädgård... kanske "skog" för den som aldrig varit bortom betongen? du måste tolka de själv annars svarar du bara på frågor med frågor..
Ezekiel Postat 23 juni 2009 Postat 23 juni 2009 Måste säga att jag både tyckte att det var roligt men ändå jävligt tråkigt med vissa kommentarer hära.. Att generalisera ett stamp/rave/skogsfest med knark är rätt vågat dock, tycker jag.. Varför inte säga som det är och att klubbarna inne i städerna har mera dope än alla våra fester tillsammans.. Ja, detta är mina tankar om det. Och jag kan säga som jag säger eftersom att jag har arrangerat och hållt på med stamp i flera år..
nattvaktaren Postat 23 juni 2009 Postat 23 juni 2009 Måste säga att jag både tyckte att det var roligt men ändå jävligt tråkigt med vissa kommentarer hära.. Att generalisera ett stamp/rave/skogsfest med knark är rätt vågat dock, tycker jag.. Varför inte säga som det är och att klubbarna inne i städerna har mera dope än alla våra fester tillsammans.. Ja, detta är mina tankar om det. Och jag kan säga som jag säger eftersom att jag har arrangerat och hållt på med stamp i flera år.. Tråkigt? Knark är inte tråkigt. Folk som går på dans utan att knarka är däremot ofta väldigt tråkiga.
pet Postat 24 juni 2009 Trådstartare Postat 24 juni 2009 (redigerat) Måste säga att jag både tyckte att det var roligt men ändå jävligt tråkigt med vissa kommentarer hära.. Att generalisera ett stamp/rave/skogsfest med knark är rätt vågat dock, tycker jag.. Varför inte säga som det är och att klubbarna inne i städerna har mera dope än alla våra fester tillsammans.. Ja, detta är mina tankar om det. Och jag kan säga som jag säger eftersom att jag har arrangerat och hållt på med stamp i flera år.. äsch, själv tycker jag att de inte gör nåt om man associerar knark med någonting eftersom att knark går att knyta tillsammans med vad som helst, klart de e roligare att laga mat eller stampa vindruvor om man har knarkat (dock är det ingenting jag själv provat eller tycker att någon borde göra) Redigerat 24 juni 2009 av pet
MartinW Postat 14 juli 2009 Postat 14 juli 2009 Sjukt kul, jag skrattade nästan. Mest åt den feta riggen ni hade. Åk till skogen, ta lite LSD, lyssna på musiken, så ska du få dig en upplevelse du sent glömmer. Och aldrig kommer få med tre adhd-barn i din egen trädgård.
Stoneyoung Postat 14 juli 2009 Postat 14 juli 2009 Vilka knarkar mest egentligen? Har ju hört att dom där Rockstjärnorna är lika vita som pulvret i deras påsar typ.
fulis Postat 28 augusti 2009 Postat 28 augusti 2009 http://www.youtube.com/watch?v=W6meDcNgqh8...feature=related Här har vi lite fint djdisco från våra tidigare fester på den gamla goda tiden innan man tröttnade på att ha ihjäl elektronik 3 mil ut i skogen:) Förra året helt enkelt 😄
Recommended Posts
Bli medlem (kostnadsfritt) eller logga in för att kommentera
Du behöver vara medlem för att delta i communityn
Bli medlem (kostnadsfritt)
Bli medlem kostnadsfritt i vår community genom att registrera dig. Det är enkelt och kostar inget!
Bli medlem nu (kostnadsfritt)Logga in
Har du redan en inloggning?
Logga in nuLogga in här.