Jump to content
Annons

Recommended Posts

Postat

Uttråkad.

Kanske skulle ta sig en macka... inte för att det är roligt, mer för att jag är smungrig och en skinkmacka skulle vara rätt ok.

Sen kanske kolla någon tradig film på TV, osså sova litt... eller så sitter jag här och stirrar, uppdaterar längsta var 3:e minut utan

att få läsa något nytt.. blir deprimerad och tar en macka... inte för att det är roligt, mer för att jag är smungrig och en skinkmacka skulle vara rätt ok.

Annons
  • Svar 18k
  • Created
  • Senaste svar

Postat mest i detta ämne

  • Dingbats

    2407

  • Overkill

    2102

  • Fidden

    1729

  • Pico

    1610

Postat mest i detta ämne

Postat
Mäh, snygg o garva åt att Poe dog utfattig dårå! 😛

Det är faktiskt precis så det var. Hans historier trycktes i jätteuplagor, men han såg inga pengar.

Postat
Alltså... antingen var du sjukt förstoppad, om det skall trycka hela vägen dit upp, eller så klämde du lite väl hårt för att bli av med huvudvärken... 😳

Eller så är jag bara hög.. eller något...

Fast jag vet inte

Men ni hajjar

eller inte... 😄

</grahn-mode>

fel typ av tryck... 😛

Postat
Hur ser en vegetarians julbord ut?

Jag äter både fisk och ägg, så det blir en hel del ägghalvor, jansson och sill. Och mackor med rödbetssallad.

Postat
Jag äter både fisk och ägg, så det blir en hel del ägghalvor, jansson och sill. Och mackor med rödbetssallad.

Syrrans yngsta grabb äter bara köttbullar, prinskorv och ägg.

Postat (redigerat)

Julskinka, vörtbröd, senap, julmust, clementiner, risgrynsgröt med mjölk och kanel samt klenäter.

Standard.

Redigerat av debatt
drloop (oregistrerad)
Postat

God jul!

Och emu jajamen Record kör jag just nu för inspelning och mix.

Börjar bli varm i kläderna så nu går det undan.

Använder Tracktion för vissa saker fortfarande men Record har tagit över de flesta uppgifterna.

Postat

ja god jul på er. tänkte jag snart skulle käka lite frukost, men vill helst att de andra blir klara först.. är inte direkt en morgonsocial varelse.

Postat

Vi firar väl jul å sånt också. men vadå är väl hyfsat vanlig dag. Kommer ju ändå sitta med datorn i vardagsrummet innan käket blir klart senare idag... så man kommer ju surfa större delen av dagen ändå

Postat

mjo den är nog lite vanlig för mig också... har börjat den precis som vanligt faktiskt. farsan blev lite sur för att jag satte mig i ett annat rum och åt frukost och inte satt med dem xD

Gäst
Detta ämne är nu stängt för fler svar.

×
×
  • Skapa ny...

Viktig information om kakor (cookies)

Vi har placerat några kakor på din enhet för att du bättre ska kunna använda den här sajten. Läs vår kakpolicy och om hur du kan ändra inställningar. Annars utgår vi från att du är bekväm med att fortsätta.