Gote Postat 10 september 2009 Postat 10 september 2009 Varför är Gote söt? Men hallå?! Vad är det för fråga? 😄
Gote Postat 10 september 2009 Postat 10 september 2009 Ajajaj, det finns bilder på mig på forumet... 😄
Micke H Postat 10 september 2009 Postat 10 september 2009 (redigerat) Helt fucking seriöst! Jag blir helt jävla förbannad just nu på min inkompetenta kollega. Han bad mig inplementera koder på ett antal siter som ingår i ett gemensamt "nätverk" skulle man kunna uttrycka det som. Två stycken av dom ligger under samma "site" kanske man skulle kunna säga, och det är inte möjligt att separera dom. Dom måste dela på den här koden. Jag förklarade detta för min kollega, som är den som sköter kundkontakten, så han kunde förklara det för kunden. Men två gånger märker jag nu att kunden har frågat varför det inte funkar som han vill. TVÅ gånger har jag bett min kollega förklara detta för kunden, och fråga mig om han inte fattar. Men han har FORTFARANDE inte gjort det! Jag framstår som inkompetent för kunden därför att han inte vet hur man kommunicerar korrekt! Vad i helvete är problemet! EDIT: jag kan ju själv förklara för kunden om det vore så. Men min kollega bara ignorerar både mina förklaringar och kundens klagomål. Redigerat 10 september 2009 av Micke H
Dingbats Postat 10 september 2009 Postat 10 september 2009 Nu är vi på samma sida som numret på bussen jag åker varje dag.
Dingbats Postat 10 september 2009 Postat 10 september 2009 Palla palla Nej, jag tror faktiskt jag pallar palla palla trots allt.
Pazo Postat 10 september 2009 Postat 10 september 2009 25 minuter is teh shit! 😆 Förstår inte 25min 😏
slejnard Postat 10 september 2009 Postat 10 september 2009 palla sitta här till fem. vill ta en gigalur.
Recommended Posts