Jump to content
Annons

Recommended Posts

Posted

Idag fick människorna i Big Brother titta på film. Först verkade det som om dom fick se lite från någon konsert, men något band, som den nyklippte norsken kände lite halvt om halvt. Vet någon vad bandet heter?!?!

Annons
Posted

Jag vet att det är fullkomligt meningslöst. Men ganska underhållande ibland ändå. Hursomhelst, ingen som vet vad det var för band?

Posted

Nåt som är jävligt störigt är den allmäna attityden att det skulle vara värdelöst att kolla på sånt. "meningslöst" osv. Allt på tv är i den meningen i princip meningslöst att kolla på.

Så går inte matten ihop heller. De flesta man frågar säger att de hatar såna dokusåpor, ändå är dokusåporna det mest populära på tv just nu.

Posted

Du begär det omöjliga, Rockford! De allra flesta vägrar medge att de tittar. Personligen har jag fullt upp med att hänga med i handlingen så jag missade musiken totalt!!!

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.