Jump to content
Annons

Recommended Posts

Postat

Hej pÄ er alla.

Trevlig att jag fÄr vara med i gemenskapen. Musik Àr livet och livet Àr kultur. För mig Àr livet att vara glad och det hÀr gör mig glad.

Ja jag lyssna pÄ allt och jag Àter inte allt. Tycker om att diskutera om ingetting bara för att verka smart.

Spelar musik, skapar musik. Det Àr jag det.

MVh///ERIK

Annons
Postat
  theEriks sa:
Tycker om att diskutera om ingetting bara för att verka smart.

Jadu, dĂ„ har du hamnat pĂ„ rĂ€tt plats 😎

VĂ€lkommen!

Postat

I bid you hello.

Postat
  theEriks sa:
Ja jag lyssna pÄ allt och jag Àter inte allt.

Bra förklaring av ordet allĂ€tare. 😕

VĂ€lkommen!

Postat

Tjenare!

maxmaxmax (oregistrerad)
Postat

Hej och vÀlkommen!

Postat

vĂ€lkommen, berĂ€tta gĂ€rna lite mer om vad för musik du gör/gillar. vad du spelar för instrument osv. 😳

Postat

NÄgon ville att jag skulle skriva mer.. ja varför inte.

SvÄrt att sÀga vad man lyssna pÄ men metal, runt dÀr Àr la det jag lyssna pÄ, kanske dÀrför att kÀra trent kretsar dÀromkring.

Spelar huvudsakligen alt. rock. och dÀromkring. svÄrt att sÀga exakt. gitarr Àr la mitt huvudintrumment men Àlskar alla intrummet. sÄ högen bara vÀxer.. :rolleyes:

Bli medlem (kostnadsfritt) eller logga in för att kommentera

Du behöver vara medlem för att delta i communityn

Bli medlem (kostnadsfritt)

Bli medlem kostnadsfritt i vÄr community genom att registrera dig. Det Àr enkelt och kostar inget!

Bli medlem nu (kostnadsfritt)

Logga in

Har du redan en inloggning?
Logga in hÀr.

Logga in nu
×
×
  • Skapa ny...

Viktig information om kakor (cookies)

Vi har placerat nÄgra kakor pÄ din enhet för att du bÀttre ska kunna anvÀnda den hÀr sajten. LÀs vÄr kakpolicy och om hur du kan Àndra instÀllningar. Annars utgÄr vi frÄn att du Àr bekvÀm med att fortsÀtta.