Pesek Postat 29 augusti 2008 Postat 29 augusti 2008 Tja, Jag letar efter en lista på alla kortkommandon för Logic Pro 8, helst på svenska(engelsk hittade jag). Tänkte skriva ut och ha vid datorn så att man kan lära sig fler och fler kommandon med tiden. Blir så mycket smidigare att jobba med programmet då. Tackar för svar. / Pierre
Pesek Postat 29 augusti 2008 Trådstartare Postat 29 augusti 2008 Ingen som har en sådan lista alltså ? 🙂
Roberth (oregistrerad) Postat 8 september 2008 Postat 8 september 2008 Pesek sa: Tja, Jag letar efter en lista på alla kortkommandon för Logic Pro 8, helst på svenska(engelsk hittade jag). Tänkte skriva ut och ha vid datorn så att man kan lära sig fler och fler kommandon med tiden. Blir så mycket smidigare att jobba med programmet då. Tackar för svar. / Pierre Har för mig att det finns en "Export keycommands to textfile" eller liknande i Keycommand-rutan.
Pesek Postat 8 september 2008 Trådstartare Postat 8 september 2008 Roberth sa: Pesek sa: Tja, Jag letar efter en lista på alla kortkommandon för Logic Pro 8, helst på svenska(engelsk hittade jag). Tänkte skriva ut och ha vid datorn så att man kan lära sig fler och fler kommandon med tiden. Blir så mycket smidigare att jobba med programmet då. Tackar för svar. / Pierre Har för mig att det finns en "Export keycommands to textfile" eller liknande i Keycommand-rutan. Ska spana in det direkt! Tack för tipset.
Recommended Posts
Bli medlem (kostnadsfritt) eller logga in för att kommentera
Du behöver vara medlem för att delta i communityn
Bli medlem (kostnadsfritt)
Bli medlem kostnadsfritt i vår community genom att registrera dig. Det är enkelt och kostar inget!
Bli medlem nu (kostnadsfritt)Logga in
Har du redan en inloggning?
Logga in nuLogga in här.