Dark Of Light Postat 16 maj Postat 16 maj 39 minuter sedan sa slejnard: Tråkigt med datorn neosus! Morn å KPD. Ja. Datorer är britala djur, lägger ner plötsligt och inte helt enkla att tampas med. Som moderna bilar, av samma anledning.
slejnard Postat 16 maj Postat 16 maj 24 minuter sedan sa Dark Of Light: Ja. Datorer är britala djur, lägger ner plötsligt och inte helt enkla att tampas med. Som moderna bilar, av samma anledning. Så är det. Bara att beklaga. 😥
CHAE Postat 16 maj Trådstartare Postat 16 maj Helt seriöst övergår det mitt förstånd att min Racktone (från 2012) fortfarande rullar på XP😳 Satt med prodprojekt (Play That Song) igår och baske mig; inga problem alls. Sparar dock ner allt kontinuerligt på extern disk om nu den går full retard och helt sonika pajar ur. Något som i sanningens namn inte är något som känns osannolikt…
Dark Of Light Postat 16 maj Postat 16 maj 14 minuter sedan sa CHAE: @Neosus Fan vad trist att din burk floppade ur☹️ När Gudhs burk kukar ur... 2
Neosus Postat 16 maj Postat 16 maj Ingen utav alla dom lösningarna löste problemet! Så byte av nätagg på måndag och om inte DET löser problemet så är det nog moderkortet som är paj och DÅååå blir att köpa en ny dator! Frågan är då om det går att rädda filer från systemdisken? Aja, det får jag ta då. Kpd!
Neosus Postat 16 maj Postat 16 maj (redigerat) Har iofs sparat undan en del grejer till andra disken! Alla musikprojekt ligger på den disken så DET är jag inte orolig över! Förbaskat! Redigerat 16 maj av Neosus 1
Dark Of Light Postat 16 maj Postat 16 maj Tråkigt, Neo. Låter inget kul alls. 51 minuter sedan sa slejnard: Inte en gurkburk utan en GUDSBURK! Vilket får mig att tänka på den här gamla hitten. 1
Dark Of Light Postat 16 maj Postat 16 maj Det s🌞lar på rätt bra nu men det bl🌬️ser på en del också. Bara så ni vet.
Neosus Postat 16 maj Postat 16 maj Det verkar som att du har bra koll, AF! Det kan komma frågor i framtiden! Nu ska ja bränna på några hamburgare!
Neosus Postat 16 maj Postat 16 maj Allt det där har jag testat! På måndag kommer ett nätagg. Efter det får vi se hur det blir!
Dark Of Light Postat 16 maj Postat 16 maj Som jag brukar säga ett nätagg är bättre än allt gammalt groll!
Dark Of Light Postat 16 maj Postat 16 maj Såg nu mello semi 2 på SVT Play och de bestående intrycken är: 1. Australiens Milkshakeman var väl inte så pjåkig och inte Finland heller, inga vinnare men..? 2. Österrikes kastratsångare är favorit tippad men faen vet om det håller? 3. Malta håller sig på sin cunt. 4. Kroppsidealen är inte längre det pinnsmala, voluminösa kurvor verkar vara teh shaight. 5. Mitt bland allt detta svulstiga och pretentiösa så kanske Kaj har en liten chans? Dock har komedinummer en dålig trackrecord i dessa sammanhang. 6. En av programledarna har klätt ut sig till regnbåge. Ja inte naturfenomenet eller flaggan för sexuellt äventyrliga och lätt förvirrade utan fisken. Ni vet de där som Slej handlar på Coop fiskar upp från de trolska Norrländska vattendragen endast iklädd ett fikonlöv.
Neosus Postat 16 maj Postat 16 maj 13 minuter sedan sa Dark Of Light: Såg nu mello semi 2 på SVT Play och de bestående intrycken är: 1. Australiens Milkshakeman var väl inte så pjåkig och inte Finland heller, inga vinnare men..? 2. Österrikes kastratsångare är favorit tippad men faen vet om det håller? 3. Malta håller sig på sin cunt. 4. Kroppsidealen är inte längre det pinnsmala, voluminösa kurvor verkar vara teh shaight. 5. Mitt bland allt detta svulstiga och pretentiösa så kanske Kaj har en liten chans? Dock har komedinummer en dålig trackrecord i dessa sammanhang. 6. En av programledarna har klätt ut sig till regnbåge. Ja inte naturfenomenet eller flaggan för sexuellt äventyrliga och lätt förvirrade utan fisken. Ni vet de där som Slej handlar på Coop fiskar upp från de trolska Norrländska vattendragen endast iklädd ett fikonlöv. Har inte ens kollat på joxet! Men tänker kolla finalen! DE kan bli kul!
Recommended Posts
Bli medlem (kostnadsfritt) eller logga in för att kommentera
Du behöver vara medlem för att delta i communityn
Bli medlem (kostnadsfritt)
Bli medlem kostnadsfritt i vår community genom att registrera dig. Det är enkelt och kostar inget!
Bli medlem nu (kostnadsfritt)Logga in
Har du redan en inloggning?
Logga in nuLogga in här.