henrikgo Postat 5 september 2007 Postat 5 september 2007 Någon som vet någon som kan laga en 606a (gärna i Skåne)? Det är ett rätt vanligt fel på 606or, det tutar/beepar i takt / låter ojordat. Ljudet försvinner när man trycker volymknappen åt sidan.
android Postat 6 september 2007 Postat 6 september 2007 (redigerat) edit: Äh, skickar PM istället... Redigerat 6 september 2007 av android
Violiner Postat 6 september 2007 Postat 6 september 2007 Någon som vet någon som kan laga en 606a (gärna i Skåne)? Det är ett rätt vanligt fel på 606or, det tutar/beepar i takt / låter ojordat. Ljudet försvinner när man trycker volymknappen åt sidan. Du har en verklig syntexpert här på forumet: neriks. Han är best of the best. PM:a honom. Det inte han kan om syntar är inte värt att veta. Men han har massor med jobb, så du måste kolla att han har tid.
antikartellmusikern Postat 6 september 2007 Postat 6 september 2007 Någon som vet någon som kan laga en 606a (gärna i Skåne)? Det är ett rätt vanligt fel på 606or, det tutar/beepar i takt / låter ojordat. Ljudet försvinner när man trycker volymknappen åt sidan. Du har en verklig syntexpert här på forumet: neriks. Han är best of the best. PM:a honom. Det inte han kan om syntar är inte värt att veta. Men han har massor med jobb, så du måste kolla att han har tid. oh va nost ja blir , hade en sådan med separata utgångar för varje instrument ja den var modifierad - ångra att man inte behöll den - har idag endast min 707 o 727 kvar
Recommended Posts
Bli medlem (kostnadsfritt) eller logga in för att kommentera
Du behöver vara medlem för att delta i communityn
Bli medlem (kostnadsfritt)
Bli medlem kostnadsfritt i vår community genom att registrera dig. Det är enkelt och kostar inget!
Bli medlem nu (kostnadsfritt)Logga in
Har du redan en inloggning?
Logga in nuLogga in här.