DarkActivities Postat 1 februari 2007 Postat 1 februari 2007 Hejsan! Jo det är såhär att jag kan inte lyssna/hämta demolåtarna på låtskriveri sidan! 😉 Varje gång jag klickar på en låt som personen har laddat upp så öppnas det ett nytt fönster, och där i står det 100.000.000 olika bokstäver, siffror och tecken jag aldrig har sett förut! 😉 Jag använder då Mozilla Firefox, är det det som skapar problemet? Tack på förhand // Magnus.
ChromaWoods Postat 1 februari 2007 Postat 1 februari 2007 https://www.studio.se/index.php?showtopic=31253 Det har påtalats femtioelva gånger redan. 😉
Coffeemidget Postat 1 februari 2007 Postat 1 februari 2007 högerklick, spara som, byt till mp3... omständigt, onödigt, idiotiskt? ja... Man skulle ju rimligen kunna anta att ett studioforum med sådan aktiv demosektion skulle prioritera ett sådant allvarligt fel, men nej... Du får vänta på studioforum 2.0 har jag hört. har samma ropplemz.
Recommended Posts