Jump to content
Annons

JSNMusic

Medlem
  • Antal inlägg

    3
  • Gick med

  • Senast inloggad

Rykte i communityn

0 Neutralt

Om JSNMusic

  • Födelsedag 1992-03-08

Om mig

  • Kön
    Man
  • Stad/plats
    Karlstad

Min musik online

  1. Om det är någon som skulle stöta på samma fel, så är det att ditt FL 11 är för gammalt, det finns en uppdatering att hämta!
  2. Hallojsan! Har gjort en halv klar låt i FL, vill exportera den. Men så fort jag provar så "slutar det svara". Har aldrig stött på detta problemet förut. Har en i7:a och 8gb i ram. Kan det va att mina hårddiskar kanske börjar bli fulla? Är ungefär 20gb kvar på den som jag har FL på. Skulle vara tacksam om det finns någon som har en lösning. (Har dock inte provat att om installerat det).
×
×
  • Skapa ny...

Viktig information om kakor (cookies)

Vi har placerat några kakor på din enhet för att du bättre ska kunna använda den här sajten. Läs vår kakpolicy och om hur du kan ändra inställningar. Annars utgår vi från att du är bekväm med att fortsätta.