Jump to content
Annons

Nirvana77

Medlem
  • Antal inlägg

    3
  • Gick med

  • Senast inloggad

Allt postat av Nirvana77

  1. Själva burken verkar till synes sätt fungera och ladda som vanligt. 😛
  2. Jag har provat att stara om den igen ja, med att rycka ur sladden och så vidare. Den piper inte något när den sätts på, burken låter normal, fast inga av tillbehören reagerar 😛 . Om det är så att det är moderkortet antar jag att det är reparation som är det enda som gäller ?
  3. Satt vid min PC och lyssnade på musik när datorn hängde upp sig och tvingades starta om datorn. När jag startade om datorn så verkade inga av tillbehören svara, varken skärmen, musen eller tangentbordet, datorn är på men de verkar inte reagera på det. Skärmen är bara svart och mitt tangentbord som vanligtvist lyser när jag slår på datorn reagere inte heller. Finns det något man kan göra? Skulle uppskatta svar.
×
×
  • Skapa ny...

Viktig information om kakor (cookies)

Vi har placerat några kakor på din enhet för att du bättre ska kunna använda den här sajten. Läs vår kakpolicy och om hur du kan ändra inställningar. Annars utgår vi från att du är bekväm med att fortsätta.