Jump to content
Annons

Recommended Posts

Posted (edited)

Konstigt.

Jag letade efter ett trådlöst tangentbord, ifall jag bestämmer mig för att köpa en musikdator av typen stationär. Det var längesedan jag köpte ett tangentbord, eftersom jag använt enbart lptop under en period. Jag vet inte, men jag tror stationära kan vara mer stryktåliga. Förr så var trådlösa tangentbord och dessutom med touchpad inbyggd de dyraste att skaffa. Jag blev därför riktigt förvånad när jag märkte att de enda trådlösa tangentbord de hade med touchpad, var de två billigaste i hela webbutiken!

Konstigt.

Btw, är Deltaco bra?

Andra förslag på trådlöst tangentbord?

😆

//:debatt

Edited by debatt
Annons
Posted

Deltaco är rena skräpet. =)

Ska du ha trådlöst så se till att skaffa ett t-bord med bluetooth. Jag har Logitech DiNovo Edge och det är "the shit" så att säga! Riktigt snyggt, tappar aldrig någonsin anslutningen mot min dator och det går flera månader innan jag behöver ladda det. Dessutom är det mycket behagligt att skriva med, har lite fiffiga funktioner och bl.a. touchreglage för vissa av dom.

Dyrt - javisst, men värt varenda spänn. 😏

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.