Guest the_dude Posted January 27, 2006 Posted January 27, 2006 (edited) Hur gör man för att ladda hem presets till vampen? Vilken kabel ska man använda mellan dator och vampen? Och hur ska man koppla? Ursäkta om det är idiotiska frågor men jag har mest kopplat vampen till förstärkaren och lirat. Har inte testat så mycket annat och tänkte att det kunde vara kul att testa lite presets. 😛 Edited January 27, 2006 by the_dude
Eternal Posted January 27, 2006 Posted January 27, 2006 Du kopplar med en midikabel som hängde med. Se till att din dator/ljudkort har midianslutningsmöjligheter.
Guest the_dude Posted January 30, 2006 Posted January 30, 2006 Tror inte jag fick med nån midi kabel till vampen. Men jag har nog någon liggande så det ska nog gå bra. Tack för hjälpen.
Seven89 Posted August 26, 2006 Posted August 26, 2006 (edited) dubbelpost Edited August 26, 2006 by Seven89
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now